Privātuma politika

Izmantojot Zemkopības ministrijas portālu (turpmāk – Portāls), Jūs piekrītat, ka Portālā ievietotās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot tā kvalitāti, kas nepieciešama, lai izpildītu Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. panta sestajā un astotajā daļā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, proti, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai. Valsts pārvaldei ir pienākums uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti, vienkāršot un uzlabot procedūras privātpersonas labā.

Sīkdatnes

Pirmo reizi apmeklējot Portālu, uz lietotāja ierīces pārlūkotājprogrammu tiek nosūtīta neliela izmēra teksta virkne, kura tiek uzglabāta lietotāja ierīcē kā parasta datne. Atkārtoti apmeklējot Portālu, sīkdatne tiek nosūtīta no lietotāja ierīces uz portālu, kā rezultātā portāls identificē lietotāju un to ierīces iestatījumus. Papildus informāciju par sīkdatnēm, kā arī, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.Kādas sīkdatnes tiek izmantotas:

Nosacījumi, par to, kā mēs reģistrējam un apstrādājam jūsu datus Portālā ir ietverti privātuma politikā. Lai iegūtu pilnīgu informāciju, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu privātuma politiku, kas aprakstīta zemāk.

Kādus personu identificējošos datus mēs reģistrējam?

1. Kad Jūs apmeklējat mūsu Portālu.

Mēs reģistrējam jūsu IP adresi, no kuras Jūs apmeklējat Portālu, apmeklējuma laiku, saturu, tostarp nodoto datu apjomu un paziņojumus par to, vai darbība ir bijusi veiksmīga. Šie dati tiek dzēsti, aizverot Portālu.

2. Kad Jūs ievadat datus mūsu Portālā.

3. Mēs nereģistrējam nekādus citus datus.

Kā mēs reģistrējam Jūsu datus?

Dati tiek reģistrēti ikreiz, kad tiek apmeklēts Portāls, un tas tiek darīts automātiski. Šim nolūkam mēs izmantojam pagaidu sīkdatnes. Papildus mēs reģistrējam Jūsu ievadītos datus E-iesnieguma formā, vai tad, kad iesūtat savu jautājumu, vai reģistrējoties uz jaunumu saņemšanu.

Kādam nolūkam Jūsu dati tiek izmantoti?

Jūsu dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu mūsu Portāla drošību.

Mēs neizmantojam Jūsu datus

Kādas ir Jūsu tiesības?

1. Informācijas saņemšana - pēc pieprasījuma Portāla lietotāji tiks informēti, par to, kādi personu identificējoši dati tiek saglabāti;

2. Datu dzēšana - lietotājiem ir tiesības pieprasīt personas identificējošu datu dzēšanu, ja tos vairs nav nepieciešams saglabāt Portālā;

3. Datu labošana – gadījumos, kad Portāla lietotājs konstatē, ka dati, kas attiecas uz lietotāju, ir kļūdaini, lietotājam ir tiesības pieprasīt datu labošanu;

4. Iebilst pret datu apstrādi - lūdzu, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu par jebkādiem jautājumiem, kas Jums var rasties par Portālā apstrādājamiem datiem.


Datu aizsardzības speciālists


Zemkopības ministrijas

Administratīvais departaments

Informācijas un tehnoloģiju nodaļa

Tel:67027257

e-pasts: das@zm.gov.lv