Zemkopības ministrs tiksies ar komercbanku pārstāvjiem

Rīt, 26.martā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Latvijas komercbanku pārstāvjiem, lai turpinātu risināt jautājumus, kas saistīti ar lauksaimniecības uzņēmumu kreditēšanu un iespējamajiem turpmākās rīcības variantiem situācijas stabilizēšanā.

 

Sanāksmē piedalīsies arī Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP), Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC), Zemnieku saeimas (ZS) un Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) vadītāji.

Zemkopības ministrs ar komercbanku pārstāvjiem tiksies Zemkopības ministrijā, Republikas laukumā 2, 23.stāva zālē pulksten 11.00.

            Zemkopības ministrija jau iepriekš ir vērsusies pie vadošajām Latvijas komercbankām lauksaimniecības kreditēšanā ar lūgumu būt pretimnākošām lauksaimniekiem, jo lauksaimnieciskās ražošanas modernizācijā un attīstībā ir ieguldīti ievērojami Eiropas Savienības un valsts, kā arī lauksaimnieku pašu līdzekļi. Tāpat arī lauksaimnieki aicināti pašiem griezties savā komercbankā un ar bankas speciālistiem vienoties par iespējamajiem turpmākajiem risinājumiem.

 

                                                                               

 

________________________________

 

Informāciju sagatavoja

Solveiga Lazovska

Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas

vadītājas vietniece

tālrunis: 67027498

Solveiga.Lazovska@zm.gov.lv

 

  • Publicēts:
    25.03.2009