Latvijas Republikas proklamēšanas dienas priekšvakarā apbalvos zemkopības nozares labākos darbiniekus

Latvijas Republikas proklamēšanas dienas priekšvakarā apbalvos zemkopības nozares labākos darbiniekus
Zemkopības ministrijas svinīgajā pasākumā, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai, apbalvos zemkopības nozares labākos darbiniekus. Pasākums notiks 2017. gada 17. novembrī pulksten 12.00 Zemkopības ministrijas ēkas otrā stāva konferenču zālē (Republikas laukumā 2, Rīgā). 
 
 
Ministru kabineta Atzinības rakstu zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pasniegs SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” valdes priekšsēdētājam Mārtiņam Cimermanim
 
 
Zemkopības ministrijas medaļu „Par centību” saņems:
1. Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lietvedības daļas vadītāja Mg.sc.soc. Janīna Mināte,
2. SIA “Naukšēni” valdes priekšsēdētājs Imants Kamzols,
3. SIA “Very Berry” valdes priekšsēdētāja Gundega Sauškina,
4. SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Bauskas konsultāciju biroja un nodaļas vadītāja Eleonora Maisaka,
5. SIA “Bauskas meliorācija” būvdarbu vadītājs Jons Gaudiešus,
6. Latvijas Lauksaimniecības universitātes Senāta priekšsēdis, Vides un būvzinātņu fakultātes Vides un ūdenssaimniecības katedras vadītājs, profesors Dr.sc.ing. Ritvars Sudārs,
7. Agroresursu un ekonomikas institūta vadošā pētniece, Zinātniskās padomes priekšsēdētāja Dr.oec. Ligita Melece,
8. Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors Laimonis Lepers,
9. Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības departamenta Vidzemes reģiona nodaļas vecākais inspektors Valentīns Ķikuts,
10. Valsts meža dienesta Dienvidkurzemes virsmežniecības virsmežzinis Jānis Iesalnieks,
11. Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības inženieris ugunsapsardzības jautājumos Pēteris Drozdovs
12. Valsts meža dienesta Ziemeļkurzemes virsmežniecības virsmežziņa vietniece Vaira Priede,
13. Valsts augu aizsardzības dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja Vizma Bērziņa
14. Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļpierīgas pārvaldes vadītāja vietniece Liena Eiduka,
15. Pārtikas un veterinārā dienesta Dzīvnieku infekcijas slimību uzraudzības daļas vecākais eksperts Mārtiņš Seržants,
16. Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” Klientu apkalpošanas nodaļas vecākā eksperte - pārtikas paraugu pieņemšanas vadītāja Mirdza Kārkliņa,
17. Lauku atbalsta dienesta direktora vietnieks Indulis Āboliņš,
18. Lauku atbalsta dienesta Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta direktors Andris Grundulis,
19. Zemkopības ministrijas Juridiskā departamenta Personāla nodaļas vadītāja Edīte Meijere
20. Zemkopības ministrijas Administratīvā departamenta Informācijas tehnoloģiju nodaļas referents Toms Leikums,
21. Zemkopības   ministrijas      Veterinārā   un   pārtikas   departamenta       Pārtikas   nekaitīguma   nodaļas  vadītāja    vietnieks    Māris Valdovskis. 
 
 
Zemkopības ministrijas Atzinības rakstu saņems:
1. Lauksaimniecības datu centra Lauksaimniecības departamenta Ciltsdarba nodaļas vadītāja Daina Lodiņa,
2. Lauksaimniecības datu centra Lauksaimniecības departamenta Reģistru uzturēšanas nodaļas vadītāja Mairita Elbrete,
3. Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības departamenta Kurzemes reģiona nodaļas inspektors Ventspilī Jānis Kušners,
4. Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļas inspektors Rēzeknē Andris Ančupāns,
5. Valsts SIA “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” Kurzemes reģiona Meliorācijas nodaļas Kuldīgas sektora vadītājs Andris Ernests Kārkliņš,
6. Valsts  SIA  “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi”  Kurzemes  reģiona  Meliorācijas  nodaļas  Saldus  sektora  vadītājs Ēriks Sviķis,
7. Pārtikas un veterinārā dienesta Rīgas pilsētas pārvaldes veterinārā inspektore Ira Kārkliņa,
8. Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļpierīgas pārvaldes pārtikas inspektore Iveta Strapcāne
9. Pārtikas un veterinārā dienesta Rīgas pilsētas pārvaldes pārtikas inspektore Evija Hildebrante-Galiniča,
10. Lauku  atbalsta   dienesta     Zivsaimniecības   un   valsts   atbalsta   departamenta     LEADER   pasākumu   daļas   vadītāja   Zane Jakušenoka,
11. Lauku atbalsta dienesta Zemgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vecākā referente Inese Pumpure,
12. Lauku atbalsta dienesta Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vecākais inspektors Bruno Herbsts,
13. Lauku atbalsta dienesta Kontroles departamenta direktors Juris Griņevičs,
14. Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas saimniecības pārzinis - automobiļa vadītājs Ivans Blinovs,
15. Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Valsts atbalsta un LEADER pasākumu daļas vadītāja Juta Dreiberga,
16. Agroresursu un ekonomikas institūta Ekonomikas nodaļas Lauku attīstības novērtēšanas daļas vadītāja Elita Benga,
17. Agroresursu un ekonomikas institūta Stendes pētniecības centra noliktavas pārzine Dace Muižniece,
18. Agroresursu un ekonomikas institūta Selekcijas un ģenētikas daļas vadošā pētniece Ilze Skrabule,
19. Agroresursu   un   ekonomikas   institūta    Laukaugu   selekcijas   un   ģenētikas   nodaļas     Viļānu  daļas  zinātniskais  asistents  Aldis  Stramkalis,
20. Agroresursu un ekonomikas institūta Stendes pētniecības centra vadītāja pienākumu izpildītāja Inga Jansone,
21. Valsts meža dienesta Centrālvidzemes virsmežniecības Ērgļu nodaļas mežzine Vija Babre
22. Valsts meža dienesta Dienvidkurzemes virsmežniecības Liepājas nodaļas vecākais mežzinis Andis Ozoliņš,
23. Valsts meža dienesta Meža resursu reģistra izstrādes un uzturēšanas daļas kartogrāfe Mārīte Kraukle,
24. Zemnieku saimniecība “Ičmalas” īpašnieki Irēna Romāne un Jānis Romāns
 
 
Zivju fonda Atzinības rakstu saņems:
1. Valsts vides dienesta Madonas Reģionālās vides pārvaldes Kontroles daļas Resursu kontroles sektora vecākais inspektors Imants Hamanis,
2. Pārtikas  drošības,  dzīvnieku  veselības  un  vides  zinātniskā institūta  “BIOR”  zivju  audzētavas  “Tome”  filiāles  “Kārļi”  vadītājs Jānis Balodis,
3. Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” Zivju resursu pētniecības departamenta Akvakultūras un ihtiopatoloģijas nodaļas vadītāja Ruta Medne
  • Publicēts:
    09.11.2017