Aicinām pieteikt pretendentus „Sējējs- 2009” balvai par mūža ieguldījumu

Līdz pat 31. jūlijam vēl var pieteikt pretendentus konkursa „Sējējs- 2009” balvai par mūža ieguldījumu.  

Kandidātus šai nominācijai var izvirzīt Zemkopības ministrija (ZM) un tās padotībā esošās iestādes, kā arī lauksaimnieku sabiedriskās organizācijas un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija. Pretendentus jāpiesaka Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā.

Šogad balva par mūža ieguldījumu tiks pasniegta jau trešo reizi, un pieteikumus tai vienā kārtā izvērtēs Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP). Balvu vienai personai var piešķirt vienu reizi.

Savukārt pieteikšanās nominācijām „Lauksaimnieciskā ražošana”, „Saimniekošana laukos”, „Ģimene lauku sētā” un „Lauksaimnieku kooperācija” noslēdzās 12. jūnijā. Vērtēšana šajās konkursa grupās notiek divās kārtās. Pirmo kārtu vērtēs Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) filiāles, bet otrās kārtas dalībniekus visās šajās konkursa grupās – ZM izveidotas komisijas.

Konkursa laureātus un pārējos otrās kārtas dalībniekus godinās konkursa noslēguma pasākumā šā gada 16.oktobrī.

Konkursa balvu fonda veidošanā var piedalīties iestādes, organizācijas, uzņēmumi un privātpersonas.

Tuvāk iepazīties ar konkursa nolikumu un citu ar konkursu saistīto informāciju var ZM interneta mājas lapas www.zm.gov.lv sadaļā „Sējējs-2009” jeb <<skatīt šeit>> .

Informāciju sagatavoja

Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa

  • Publicēts:
    25.06.2009