Jānis Dūklavs: regulāri tikšos un runāšu ar visiem nozares cilvēkiem

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs turpinās tradīciju reizi mēnesī klātienē tikties ar Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi (LOSP), tāpat arī ar citām zemnieku intereses pārstāvošajām organizācijām, lauku saimniekiem un uzņēmējiem un citiem nozares pārstāvjiem.

„Es runāšu ar visiem nozares cilvēkiem, ar visām organizācijām, kas pārstāv savas jomas, taču vienu varu teikt uzreiz – pieņemtie lēmumi nebūs tādi, kas apmierinās visus. Un ar to šajos krīzes apstākļos ir jārēķinās,” tā pēc tikšanās ar Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi šodien norāda zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

„Šajā krīzes situācijā, kad visos valsts pārvaldes sektoros ievērojami jāsamazina izdevumi, tostarp arī zemkopībā, darīšu visu iespējamo, lai vismazāk no samazinājuma ciestu Eiropas Savienības fondu līdzekļi. Tie šinī brīdī lauksaimniekiem ir ļoti nepieciešami,” uzskata J.Dūklavs.

„Esmu uzdevis Zemkopības ministrijas speciālistiem vistuvākajā laikā rūpīgi izvērtēt, kuras no Eiropas Savienības atbalsta programmām šobrīd ir aktuālākās, pēc iespējas ātrāk apgūstamas, lai attīstītu ražošanu laukos un kuru īstenošanu savukārt varam atlikt uz vēlāku laiku”, saka J.Dūklavs.

Informāciju sagatavoja

Dagnija Muceniece

Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālrunis: 67027070

  • Publicēts:
    18.03.2009