Zemkopības ministrs Rēzeknē un Daugavpilī tiksies ar lauksaimniekiem

Ceturtdien, 2.aprīlī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Latgali, lai Rēzeknē tiktos ar graudaudzētājiem un Daugavpilī atklātu atjaunoto Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Dienvidlatgales pārvaldes ēku.

 

Zemkopības ministrs Rēzeknē ar uzrunu piedalīsies Austrumlatvijas reģiona graudu audzētāju konferencē, kuru organizē SIA „Latgales lauksaimniecības centrs”, a/s „Rēzeknes Dzirnavnieks” un Rēzeknes rajona padome. Pasākumā plānots apspriest graudkopības nozares attīstības perspektīvu un Zemkopības ministrijas projektu graudkopības nākotnes tehnoloģiskajiem risinājumiem. Tāpat tiks pārrunāta situācija nozarē Austrumlatvijas reģionā, kooperācijas iespējas, jaunākās kultūru audzēšanas tehnoloģijas. Pasākumā piedalīsies reģiona graudu audzētāji, pārstrādātāji, nozares eksperti un konsultanti.

Konference notiks Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknes rajona padomes konferenču zālē. Tās sākums – pulksten 10.30.

 

Savukārt pulksten 16.00 Daugavpilī zemkopības ministrs atklās jauno Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidlatgales pārvaldes ēku. Pēc atklāšanas J.Dūklavs tiksies ar PVD ģenerāldirektoru Mareku Samohvalovu, struktūrvienību vadītājiem un speciālistiem, lai pārrunātu aktualitātes pārtikas apritē gan Latgalē, gan Latvijā kopumā.

Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidlatgales pārvaldes ēkas atklāšana notiks pulksten 16.00 Daugavpilī, Varšavas ielā 24.

 

 

________________________________

 

Informāciju sagatavoja

Solveiga Lazovska

Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas

vadītājas vietniece

tālrunis: 67027498

Solveiga.Lazovska@zm.gov.lv

 

  • Publicēts:
    31.03.2009