Izmaiņas mednieka eksāmenu kārtošanā

Sakarā ar to, ka visā valstī no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, Valsts meža dienests noteicis izmaiņas mednieku un medību vadītāju teorētisko zināšanu pārbaudes eksāmenos un praktisko iemaņu pārbaudījumos ar gludstobra un garstobra-vītņstobra medību šaujamieročiem:

 

Zemgales virsmežniecībā praktiskais pārbaudījums ar gludstobra un garstobra-vītņstobra medību šaujamieročiem 19.03.2020. NAV atcelts. Virsmežniecība individuāli sazināsies ar katru eksāmena pretendentu., kurš pieteicies uz konkrēto datumu, un vienosies par laiku, kurā persona varēs un vēlēsies ierasties, lai kārtotu praktisko eksāmenu.

 

Austrumlatgales virsmežniecības mednieku un medību vadītāju kandidātu eksāmens un praktiskais pārbaudījums ar gludstobra un garstobra-vītņstobra medību šaujamieročiem 20.03.2020. tiek PĀRCELTS uz 30.04.2020.

 

Centrālvidzemes virsmežniecības eksāmens 20.03.2020. tiek ATCELTS. Par konkrētu datumu, kad varētu notikt eksāmens Centrālvidzemes virsmežniecībā, lūdzam sekot līdzi informācijai VMD mājas lapā.

 

Par visām izmaiņām eksāmenu kārtošanā lūdzam sekot līdzi informācijai Valsts meža dienesta Mājas lapā.

Par mednieka eksāmenu samaksātās valsts nodevas nekur nepazūd, ja persona neierodas uz eksāmenu vai eksāmens tiek atcelts vai arī pārcelts.

Ja persona nevarēs ierasties uz eksāmenu, kuru virsmežniecība būs pārcēlusi, un vēlēsies kārtot citā virsmežniecībā (sev izdevīgākā laikā un vietā), tad personai būs jāuzraksta jauns iesniegums uz izvēlēto eksāmena vietu un laiku.

Neskaidrību gadījumos var sazināties ar inženieriem medību jautājumos konkrētajās virsmežniecībās.

 

Selva Šulce, tālr. 67210366, Valsts meža dienesta preses sekretāre

Informāciju sagatavoja: Aiva Bondare, tālr. 67212776  , VMD Medību daļa

 

Sākotnēji publicēts 16.03.2020.

  • Publicēts:
    16.03.2020

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • KNAB
  • Mizgrauzis
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā
  • Lauksaimniecības skaitīšana 2020