Paziņojumi par līdzdalības iespējām attīstības plānošanas dokumenta vai tiesību akta izstrādes procesā

 • Joma:
  Lauksaimniecība
 • Kategorija:
  Noteikumu projekts
 • Teritorija:
 • Publikācijas datums:
  22.05.2014
 • Atbildīgais:
  Lelde Blūma

Kārtība, kādā apmāca fiziskās personas, kas veic lauksaimniecības dzīvnieku vērtēšanu, pārraudzību, mākslīgo apsēklošanu, olšūnu un embriju transplantāciju, un kārtība, kādā šīm personām izsniedz un anulē sertifikātus un apliecības”

Aptauja beidzās 29.05.2014

Sabiedriskai apspriešanai tiek virzīti Ministru kabineta noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 12.jūlija noteikumos Nr.566 „Kārtība, kādā apmāca fiziskās personas, kas veic lauksaimniecības dzīvnieku vērtēšanu, pārraudzību, mākslīgo apsēklošanu, olšūnu un embriju transplantāciju, un kārtība, kādā šīm personām izsniedz un anulē sertifikātus un apliecības”" un tā anotācija.

 

Savus iebildumus par minēto noteikumu projektu Jums ir iespējams izteikt tā izstrādātājam:

Leldei Blūmai

Zemkopības ministrijas

Lauksaimniecības departamenta

Lopkopības un ciltsdarbu nodaļas

vecākai referentei

67027561, lelde.bluma@zm.gov.lv

Pēdējais komentārs

Saņemto komentāru skaits: 1
Ainars Sīklis [28.05.2014 10:39]
Labdien. Pāsrdomas par šo likumprojektu. Ikdienā strādāju par lopkopības pārraugu. Nesaprotu, ko atbilstoši MK noteikumiem man mācīs 8.stundas praktiskos darbus. Ceru, ka likumprojekta autoriem ir zināms praktisko apmācību saturs, un tur nav ietverti darbi ko atbilstoši MK noteikumiem veicu ikdienā. Gan jau par apmācībām būs kādām jāmaksā, tādēļ būtu absurdi, ja par atbilstoši MK noteikumiem izpildītu darbu, man papildus jāmaksā. Arī organizācijas izsniegtais apliecinājums, manuprāt ir vēlme nopelnīt no zemnieka naudas, jo acīmredzot ar valsts subsīdiju veidā saņemto naudu organizācijām nav gana, gribās vēl. Ko reāli šīs organizācijas darīs- saņems iesniegumu un naudu, iegrāmatos, izdos kārtējo papīru ar ko doties uz citu kabinetu un lieta darīta. Manuprāt pietiek jau ar maksu par sertifikāta izsniegšanu. Protams, jaunajiem ir vajadzīga gan iepazīšanās ar praktisko darbu, gan saprast organizāciju nozīmi, bet ne tiem kas regulāri ikdienā strādā.