Paziņojumi par līdzdalības iespējām attīstības plānošanas dokumenta vai tiesību akta izstrādes procesā

 • Joma:
  Lauksaimniecība
 • Kategorija:
  Noteikumu projekts
 • Teritorija:
 • Publikācijas datums:
  16.01.2014
 • Atbildīgais:
  Gunta Bāra

Noteikumi par valsts un ES lauku attīstības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību vides un lauku ainavas uzlabošanai”

Aptauja beidzās 23.01.2014

Sabiedriskai apspriešanai tiek virzīts Ministru kabineta noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 23.marta noteikumos Nr.295 „Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības lauku attīstības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību vides un lauku ainavas uzlabošanai”" un tā anotācija.

 

Savus iebildumus par minēto noteikumu projektu Jums ir iespējams izteikt tā izstrādātājam:

Guntai Bārai

Zemkopības ministrijas

Lauku attīstības atbalsta departamenta

Lauku attīstības fondu atbalsta nodaļas

vecākai referentei

67027398, Gunta.Bara@zm.gov.lv

Noteikumi par valsts un ES lauku attīstības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību vides un lauku ainavas uzlabošanai”

Saņemto komentāru skaits: 1
Artis Sīlis [22.01.2014 14:18]
Ir iebildumi par noteikumu projektu ''Noteikumi par valsts un ES lauku attīstības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību vides un lauku ainavas uzlabošanai” 101(4) pantu sakarā ar samazinājuma koeficientu un produkcijas piegādi bioloģiskās pārtikas shēmā. Ja manai saimniecībai(gaļas lopi) ir jāizpilda ienākumu norma 200ls /ha un lopi jānodot vienam (cēsu miesnieks, jo cita nav un masveidā tie neradīsies)) pārstrādātājam ar zemu cenu bez konkurences , tad tas nav iespējams , jo gaļas lopu apgrozījums šogad no ha nesasniedz ne vairāk par 50ls . Pēc noteikumiem es būšu spiests pārdot dažiem pārstrādātājiem par šo zemu cenu , kaut gan es līdz šim pārdevu eksporta starpniekiem Eurasia un Wonner, kā arī izsoļu namam , kas nav pārstrādātāji , un arī nav bioloģiskie uzņēmēji un netaisās par tādiem kļūt. Principā eksports būs slēgts bioloģiskās gaļas teļiem . Bet bez bioloģikā atbalsta un zīdītājgovju subsīdijām , gaļaslopu biznes nav retabls, būs jāpāriet uz enerģētisko kukurūzu . Paldies, ja izlasījāt.