Zemkopības ministrs ar Francijas amatpersonām pārrunās Prezidentūras prioritātes lauksaimniecībā un zivsaimniecībā

Latvijas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piektdien un sestdien, 20. un 21.februārī, oficiālā vizītē apmeklēs Parīzi (Franciju).

 

Jānis Dūklavs tiksies ar Francijas lauksaimniecības, pārtikas nozares un mežsaimniecības ministru Stefanu Lefollu (Stephane Le Foll), lai pārrunātu Latvijas Prezidentūras Eiropas Savienības Padomē prioritātes lauksaimniecībā.

 

Savukārt prioritātes zivsaimniecībā Jānis Dūklavs apspriedīs ar Francijas Vides, ilgtspējīgas attīstības un enerģētikas ministrijas valsts sekretāru ar atbildību transporta, jūras un zivsaimniecības jautājumos Alēnu Vidalī (Alain Vidalies).

 

Amatpersonas apspriedīs Kopējās lauksaimniecības politikas vienkāršošanas iespējas, darbu pie bioloģiskās lauksaimniecības regulas un augu veselības regulas importa kontroles uzlabošanā, kā arī pārtikas un dzīvnieku barības aprites, dzīvnieku veselības un labturības un augu veselības oficiālā kontroles jautājumus, kas ir Latvijas prioritāšu lokā, prezidējot ES Padomē. Tāpat apspriedīs arī daudzgadu pārvaldības plānu Baltijas jūras mencu, reņģu un brētliņu krājumiem.

 

___________________________

Informāciju sagatavoja:

Rūta Rudzīte

sabiedrisko attiecību speciāliste

Zemkopības ministrija

Tālrunis: +371 67027498

E-pasts: ruta.rudzite@zm.gov.lv

Mājaslapa: www.zm.gov.lv

  • Publicēts:
    19.02.2015