Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Latgalē un Vidzemē klātienē pārbaudīs ĀCM ierobežošanas un apkarošanas pasākumu norisi

6. un 7. augustā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs kopā ar dienestu vadību dosies darba vizītē uz Latgali un Vidzemi, lai klātienē iepazītos, kā dienesti veic Āfrikas cūku mēra (ĀCM) ierobežošanas un apkarošanas pasākumus. Kopā ar zemkopības ministru ĀCM skartās teritorijas Latgalē un Vidzemē apmeklēs Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis un Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

 

Darba vizītes laikā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un dienestu vadītāji apmeklēs arī saimniecības, kurās ir jāievieš biodrošības pasākumi, kā arī likvidēto dzīvnieku un blakusproduktu sadedzināšanas vietas. „Mēs noteikti tiksimies arī ar Āfrikas cūku mēra skarto teritoriju pašvaldību vadītājiem un pārstāvjiem, lai spriestu par slimības apkarošanas gaitu, noteikto biodrošības pasākumu ieviešanu un ievērošanu,” norāda zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

 

Informācija plašsaziņas līdzekļiem – plašāk uzzināt par šās darba vizītes rezultātiem, tiekoties ar zemkopības ministru Jāni Dūklavu un dienestu vadītājiem, būs iespējams:

 

Latgalē trešdien, 6. augustā plkst. 16.00 Krāslavas novada domē Rīgas ielā 51, Krāslavā;
Vidzemē ceturtdien, 7. augustā plkst. 15.00 Valkas novada domē Semināra ielā 9, Valkā.
________________________
Informāciju sagatavoja:
Kaspars Funts,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks
tālrunis: 67878705, mob.: 29467772; Kaspars.Funts@zm.gov.lv

  • Publicēts:
    05.08.2014