Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās bērnu pārtikas „Rūdolfs” jaunās ražotnes atklāšanā

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās bērnu pārtikas „Rūdolfs” jaunās ražotnes atklāšanā

FOTOGALERIJA


Piektdien, 10. oktobrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalījās SIA „Lat Eko Food” bērnu pārtikas "Rūdolfs" jaunās ražotnes atklāšanā. „Jauna ražotne ar mūsdienīgām tehnoloģijām, inovācijas, sadarbība ar pētniecisko institūciju zinātniekiem, prasme veiksmīgi izmantot Eiropas Savienības atbalstu, līdzdalība starptautiskās pārtikas izstādēs jaunu tirgu meklēšanai – tas ir uzņēmuma „Lat Eko Food” izaugsmes un veiksmes stāsts,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.


Zemkopības ministrs ir gandarīts, ka, ka SIA „Lat Eko Food” bērnu pārtikas „Rūdolfs” ražošanā izmanto augstvērtīgos Latvijā bioloģiski audzētos augļus un dārzeņus, kas vienlaikus ir nozīmīgs atbalsts Latvijas bioloģiskās lauksaimniecības attīstībai. „Bioloģiski audzēto lauksaimniecības produktu izmantošana ikdienas uzturā gan Latvijā, gan pasaulē gūst arvien lielāku piekrišanu. Kā zemkopības ministrs vēlos, lai mūsu veikalu plauktos ir vairāk bioloģiskās produkcijas, jo Latvijā ir visi priekšnosacījumi bioloģiskās produkcijas audzēšanai un ražošanai – nesagandēta daba un nepiesārņotas augsnes,” norāda Jānis Dūklavs.


SIA „Lat Eko Food” jaunās rūpnīcas būvniecība ieguldīti 4 miljoni eiro, no kuriem 1,5 miljons eiro ir apstiprināts projekts Lauku atbalsta dienestā par ES līdzfinansējumu.

 

  • Publicēts:
    13.10.2014