Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Krievijas lauksaimniecības ministru

12. un 13. februārī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Maskavu, kur notiks starptautiskā pārtikas izstāde „Prodexpo 2014”. Trešdien, 12. februārī zemkopības ministram Jānim Dūklavam paredzēta tikšanās ar Krievijas Federācijas lauksaimniecības ministru Nikolaju Fjodorovu, lai apspriestu aktuālākos jautājums par Latvijas un Krievijas sadarbības uzlabošanu savstarpējā tirdzniecībā ar lauksaimniecības un pārtikas precēm.

 

Savukārt 13. februārī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Krievijas Dabas resursu un ekoloģijas ministra vietnieks Vladimirs Ļebedevs parakstīs Latvijas un Krievijas saprašanās memorandu par sadarbību mežsaimniecības jomā.

 

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs arī izstādi „Prodexpo 2014”, kas dod iespēju Latvijas pārtikas produktu ražotājiem rast jaunus tirdzniecības partnerus gan Krievijā, gan citās valstīs.

 

„Prodexpo” ir Krievijas plašākā un pasaulē labi zināmā izstāde, kas veltīta pārtikas industrijai. Šogad izstāde notiek jau 21. reizi. Izstādes dalībnieku skaits sasniedz 2200 uzņēmumu no 63 valstīm, izstādē pārstāvētas 34 valstu, tajā skaitā arī Latvijas, nacionālās ekspozīcijas. Izstāde notiek no 10. līdz 14. februārim, pērn nedēļas laikā „Prodexpo” apmeklēja 94,6 tūkstoši apmeklētāju.

 

Latvijas uzņēmu dalība „Prodexpo 2014”

 

Nacionālajā apvienotajā kopstendā: SIA „NP Foods”, SIA „Almava”, SIA „Staburadzes konditoreja”, SIA „Rital D”,SIA „Matss”, SIA „Lāči”, SIA „Ilgzeem”, SIA „Food Union”, SIA „Camadenu”.

 

Piena stendu paviljonā: AS „Rīgas piensaimnieks” un AS „Tukuma piens”.

 

Zivju paviljonā: SIA „Unda”, SIA „Rānda”, SIA „Sabiedrība IMS”, AS „Brīvais vilnis”, SIA „Gamma-A”, SIA „Līcis 93”, SIA „Karavela”, AS „Ventspils ZKK”, SIA „Kolumbija”, SIA „Kuršu zeme”.

 

Atsevišķi: SIA „Pērnes L”, SIA „Apsara”, SIA „Monsenc”, SIA „Grāvendāle”.
_________________________ 
Informāciju sagatavoja:
Dagnija Muceniece,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027070, mob.: 26534104;
Dagnija.Muceniece@zm.gov.lv

  • Publicēts:
    10.02.2014