Zemkopības ministru Jāni Dūklavu iesaista spēlē „Draugs podā vai Kartupeļa dienasgrāmata”

Zemkopības ministru Jāni Dūklavu iesaista spēlē „Draugs podā vai Kartupeļa dienasgrāmata”

Latvijas skolēnu spēles „Draugs podā vai Kartupeļa dienasgrāmata” rīkotāji zemkopības ministram Jānim Dūklavam uzdāvināja podā iestādītu kartupeli. Spēle „Draugs podā vai Kartupeļa dienasgrāmata”  ir daļa no projekta „Kartupeļu opera”, kas norisinās Rīgas kā 2014. gada kultūras galvaspilsētas programmas tematiskajā sadaļā „Izdzīvošanas komplekts”.

 

Spēle ietver kartupeļa audzēšanu podā (katrai komandai vai ģimenei ir rezervēts viens pods ar augsni un viens kartupelis, kas laikā no 2014. gada 15. maija līdz 7. septembrim ir jāizaudzē. Vairāk par šo spēli var uzzināt mājas lapā www.kartupelis.lv. Šobrīd spēlē jau piedalās aptuveni 200 Latvijas skolu klases un komandas, apvienojot 1500 dalībnieku.

 

Spēles mērķi ir iepazīt klātienē kartupeļa audzēšanas prieku – audzējot savu kartupeli podā, radot un stiprinot izpratni par bioloģisko saimniekošanu Latvijas sabiedrībā un ārpus tās, veidojot kopīgu komandas vai ģimenes kartupeļa virtuālo dienasgrāmatu mājas lapā www.kartupelis.lv, kā arī apgūt prasmes un zināšanas pieklājīgai uzvedībai un veiksmīgai darbībai virtuālajā vidē un sociālajos tīklos.
________________________
Informāciju sagatavoja:
Dagnija Muceniece,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālrunis: 67027070, mob.: 26534104;
Dagnija.Muceniece@zm.gov.lv

  • Publicēts:
    28.05.2014